TRWA REKRUTACJA

Analityk w dziale Projektów UE

Praca w trybie hybrydowym

Pełen etat

Poznań

5 500–11 000 zł brutto / mies.

Umowa o pracę

Prześlij swoje CV

Twój zakres obowiązków

  • Twoim podstawowym zadaniem będzie opracowywanie projektów mających na celu pozyskanie finansowania - głównie dotacyjnego - na przedsięwzięcia inwestycyjne, badawczo-rozwojowe, infrastrukturalne.
    • Od początku będziesz ważnym ogniwem naszej firmy - zaangażujemy Cię do współpracy przy ważnych projektach rozwojowych naszych klientów, którymi są wiodące polskie firmy przemysłowe i technologiczne.
      • Weźmiesz udział w bezprecedensowej zmianie naszej firmy o ponad 20-letniej historii - w nową perspektywę unijną wchodzimy z przytupem, odświeżamy wizerunek, uruchamiamy nowe obszary biznesu, rozbudowujemy zespół. Czeka Cię wiele wyzwań, będziemy liczyć na Twoje świeże pomysły i idee.
        • Połączysz swój potencjał z naszym topowym na skalę kraju know-how i z sukcesem przygotujesz różnorodne analizy biznesowe i wnioski aplikacyjne dla wielomilionowych projektów innowacyjnych i prośrodowiskowych.
          • Będziesz samodzielnie, ale pod czujną opieką doświadczonych koordynatorów konsultował strategie inwestycyjne klientów, kontaktując się z managementem naszych kluczowych klientów - trudno o lepszy sposób na rozpędzenie Twojej kariery.

            Nasze wymagania

            • Ofertę kierujemy zarówno do osób z doświadczeniem, jak i do absolwentów oraz studentów ostatniego roku studiów dziennych. W naszym zespole analityków odnajdują się zarówno ekonomiści, jak i inżynierowie po politechnice czy absolwenci studiów humanistycznych.
              • Przede wszystkim patrzymy więc na to, jak Twoja osobowość uzupełni nasz zespół!
                • Jeśli interesujesz się ekonomią, finansami, nowymi technologiami - ta oferta jest dla Ciebie!
                  • Potrafisz analizować i interpretować dane, a przy tym masz lekkie pióro? Twoja aplikacja trafi na szczyt naszej listy!
                    • Umiesz budować relacje? Jesteś komunikatywny? To na pewno Ci się u nas przyda!
                      • Częściej rozwiązujesz problemy, niż je tworzysz? Masz głowę pełną pomysłów, a przy tym potrafisz się dobrze zorganizować? W zasadzie możesz zaczynać od poniedziałku!
                        • Co ważne - nawet jeśli fundusze unijne to dla Ciebie czarna magia - nie przejmuj się, wszystkiego Cię nauczymy.

                          Praca Analityk w dziale Projektów UE, STRATEGOR Sp. z o.o, Poznań, Pastelowa 8 (pracuj.pl)

                          Nasi Partnerzy